بالکن

خدمات باغبانی

بالکن

_

باغ بالکن در آپارتمان های شهری غریبه نیست. اگر شما در یک شهر بزرگ زندگی می کنید که محل زندگی تان یک حیاط خلوت ندارد، احتمالاً برای دوز روزانه خود از فضای سبز به پارک های مجاور اعتماد دارید.

آرزوی داشتن کمی طبیعت در خانه شما یک آرزوی بسیار معمول است، اما می تواند یک چالش برای راه اندازی یک باغ در یک آپارتمان کوچک باشد.

اگر آپارتمان شهری شما بالکن دارد، می توانید از آن برای ایجاد یک باغ منحصر به فرد استفاده کنید که سرشار از گیاهان است و به همین دلیل سرشار از رنگ سبز است.

یک باغ بالکن، هنگامی که کاملاً شکوفا شود، می تواند بخش اعظم کوچکی از فضای بیرون شما را تحت تأثیر قرار دهد. سپر ایجاد شده توسط فضای سبز فضای صمیمی تر و امن تری برقرار می کند و در بین مجتمع های بزرگ آپارتمان به شما حریم می دهد.

یک باغ بالکن لزوماً به معنای این نیست که فقط می توانید مقدار کمی از گیاهان داشته باشید. شما می توانید به مقدار زیادی سبزیجات که زیبایی فضای کوچک و بیرونی خود را زیبا می کند، داشته باشید!

ترفند این است که با آویزان کردن برخی از گیاهان روی دیوار، از فضای عمودی استفاده کنید و چیدن گلدان های گل رو نرده بالکن خودرا زیبا تر کنید همچنین استفاده از کف پوش و دیوار پوش مناسب میتواند زیبایی بالکن شما را چند برابر کند.

همچنین باید به نور پردازی و فضای نشستن هم توجه کرد و انتخاب مناسبی داشت تا فضای دنجی را در گوشه خانه خود داشته باشید.

برای خرید محصولات و تجهیزات بالکن، نصب و راه اندازی و زیباسازی بالکن با ما تماس بگیرید.

برای نصب و راه اندازی و یا خرید محصولات و تجهیزات بالکن با ما تماس بگیرید